09.01.2020

Для чого потрібен сайт?

Автор статті Генелюк Анна

#хорошийСайт #розробкаСайту #сайтПідКлюч

Уявіть собі: що було б, якби щодня про Вашу продукцію або послуги дізнавалися тисячі потенційних споживачів?

Так-так, Ви маєте рацію: Ваші прибутки підскочили б до небес! Але як досягти таких результатів?

Все просто: перейти на нову сходинку в розвитку своєї справи та замовити сайт.

Ми не пропонуємо Вам розробку сайту за один день і зліт продажів вже протягом першого дня його перебування в Інтернеті.

Ми пропонуємо провести клопітку роботу, спрямовану на:

  • вивчення специфіки Вашого бізнесу;
  • аналіз ринку Ваших товарів або послуг;
  • дослідження діяльності Ваших конкурентів;
  • оцінку переваг Вашої цільової аудиторії.

У підсумку ми запропонуємо Вам ефективний маркетинговий інструмент у вигляді сайту Вашої компанії, який просто приречений на успіх!

Який він, Ваш майбутній сайт?

Від того, яким буде Ваш сайт, залежить дуже багато чого, адже це - Ваше представництво у віртуальному світі. Отже, підходити до його створення слід виважено, враховуючи всі нюанси.

Ми, в студії «Levis Design» пропонуємо послугу «створення сайту під ключ», замовивши яку, Ви отримаєте технічно досконалий ресурс із зручною навігацією та сучасним ексклюзивним дизайном. Він буде в повній мірі враховувати специфіку Вашої діяльності, а його текстовий вміст добре розкриє тему Вашої продукції або послуг і надасть повну інформацію про них.

Отже, скільки ж це коштує?

Саме це питання - перше, яке задають нам наші замовники. І це цілком зрозуміло, адже будь-який підприємець бажає знати, які капіталовкладення його чекають і які вигоди від них він може реально отримати. Ціна створення сайту залежить від того, що саме Ви бажаєте замовити. Як і в будь-якому іншому бізнесі, чим більше сума вкладень, тим вище віддача. Але в будь-якому випадку, звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в оптимізації Ваших витрат.

Що Ви отримаєте в результаті?

Перш за все, Ви отримаєте сайт, максимально оптимізований для подальшого просування в мережі Інтернет. Це означає, що він буде мати у своєму розпорядженні усе, що потрібно для його SEO-просування, а отже і розширення Вашої клієнтської бази в короткі терміни, а саме:

  • буде в повній мірі враховувати інтереси Вашої цільової аудиторії і містити в собі все, що цікаво Вашим потенційним споживачам;
  • представлятиме повну інформацію про Вашу продукцію або послуги;
  • його дизайн буде сучасним, що привертатиме увагу потенційних клієнтів;
  • його навігація буде максимально зручною і простою, а текстовий вміст - максимально інформативним.

І найголовніше: у нашої команди є особливість - ми не тільки вміємо робити сайти, але і дуже любимо свою роботу. Тому ми постійно працюємо над своїми знаннями, впроваджуємо нові ідеї і технології, і прагнемо до досконалості. Нам в радість успіх замовників, досягнутий завдяки високій якості нашої роботи.