03.02.2020

Етапи розробки сайту

Автор статті Генелюк Анна

#створенняСайту #етапиРозробки #розробкаВебРесурсу

Практично кожному доводилося у своєму житті стикатися зі створенням веб-сайтів. Хтось робить сайт заради розваг, хтось - для потреб власного бізнесу, а для когось - це робота, яка приносить задоволення.

Студія «Levis Design» - це команда людей, які закохані в свою справу і яким вона точно приносить радість і задоволення. З моменту створення студії нами було успішно реалізовано більше 32 інтернет-проектів - від сайтів візиток до інтернет-магазинів і корпоративних сайтів. В нашій веб-студії, Ви завжди отримаєте кваліфіковану допомогу в різних інтернет сферах: від створення макету веб-сайту до його просування і SEO оптимізації.

Ми, як професіонали, повинні розповісти Вам, як саме виглядає процес створення сайту від Ідеї до його просування. Для початку розберемося, для чого в принципі створюють сайти. Веб-ресурси створюються, перш за все, для презентації проекту, якщо це бізнес сайт, а також для отримання з нього прибутку.

ПЕРШИМ ЕТАПОМ створення сайту можна вважати генерування ідей. Разом із замовником ми визначаємо тематику сайту, обговорюємо нішу (наприклад, бізнес, фінанси, медицина або інші). На цьому етапі також продумуємо, як приблизно буде виглядати сайт зовні: кількість сторінок, кнопок, навігація. Окремо обговорюємо дизайнерські рішення - палітра кольорів, анімація, стиль сайту і багато іншого.

ДРУГИМ ЕТАПОМ створення веб-сайту є підготовка прототипу (макета). Прототип сайту – це примітивний графічний малюнок зразкового розташування всіх елементів майбутнього ресурсу. До них відносяться меню, кнопки, банери, форми для входу і все те, що буде візуально видимим на інтернет сайті. Макет сайту потрібен для того, щоб і замовник, і виконавець могли побачити, як це все виглядає разом і, в разі потреби, щось змінити, пересунути і т.д. Прототипи бувають декількох видів:

  • Статичний - звичайна картинка, яка показує, що і де розташовано, та як буде виглядати на сторінці в цілому.
  • Динамічний - дозволяє побачити, як саме буде працювати сайт. Цей вид макета дозволяє натискати на кнопки, відкривати розділи, гортати сторінки.

Третій етап – створення дизайну веб-проекта. По-перше, визначається стиль сайту. Зараз, наприклад, дуже популярним є геометричний стиль. Йому властиві простота і зручність, головним козирем цього стилю вважається те, що він не відволікає користувача від самого функціоналу та наповнення сайту. Величезний вплив на успішність сайту, в області дизайну, має шрифт. Шрифт повинен бути читабельним: підходящого розміру, кольору, стилю шрифту, комфортні для ока інтервали і т.д. Ніхто не затримається на сайті, де неможливо почерпнути інформацію в повному обсязі тільки через те, що текст не читабельний.

Останнім етапом розробки веб-ресурсу , йде саме створення сайту - «оживає» все те, що було продумано і створено за три попередні етапи. Тут відбувається верстка - перетворення «картинки» сайту в html-код. Якщо все зроблено грамотно, то сайт буде однаково успішно працювати у всіх браузерах. Завершує цей етап – процес наповнення сайту контентом і запуск остаточного тестування веб-сайту, щоб переконається, що все працює так, як потрібно клієнтові.

Тепер Ви знаєте, як ми зробимо сайт для Вас.

«Levis Design» - перевірені рішення для Вашого бізнесу!